Obecné podmínky
Společnost MMpraha, s.r.o. (IČ: 27227405, DIČ: CZ27227405) dodává svým zákazníkům zboží, služby a práce v rozsahu platného katalogu, dále dle ceníku, dle zveřejněných cen na internetu http://www.rollcz.cz stránkách souvisejících a podle akčních nebo individuálních nabídek, učiněných při osobním jednání.
Objednání zboží
Zákazníci mohou objednávat zboží nebo služby na adrese http://www.rollcz.cz, a nebo elektronickou poštou (E-mail) na adrese info@rollcz.cz. Dále písemně (poštou, faxem), telefonicky nebo při osobním jednání. V objednávce musí zákazník přesně specifikovat typ a množství zboží nebo služeb podle platného katalogu nebo platné nabídky. U objednávky zboží, které není v nabídce, bude zákazník v nejkratším možném termínu vyrozuměn o ceně a dodacím termínu. Produkty, u kterých je dostupnost "na dotaz" nebo u kterých je nulová cena nemohou být objednány přes e-shop. Firma je dále povinna uvádět přesný název, IČO, DIČ, e-mail, telefonní a faxové číslo, bankovní spojení a adresu sídla pokud je odlišná od adresy dodání.
Ochrana osobních údajů.
Veškerá data, která uvedete do objednávky slouží pouze pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat 101/2000 sb. s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetím osobám.Potvrzení objednávkyPo odeslání objednávky, zákazník, který uvede svoji elektronickou adresu, obdrží elektronickou poštou (E-mail) informaci o zaregistrování své objednávky a informaci o vzniku zakázky, dále informaci o odeslání zboží, včetně čísla balíčku. Dle čísla balíčku lze zásilku sledovat (PPL, Česká pošta).
Storno objednávek
Zakázku je možné zrušit pouze v případě, že zboží nebylo ještě expedováno. V opačném případě může být požadována náhrada za poštovné. Storno lze také uplatnit v případě nedodržení termínu dodání.Způsoby dodání - Osobní odběr. Dobírkou s dodáním do druhého dne. Pošta, PPL.Volbou dopravy zákazník automaticky souhlasí s předáním potřebných osobních údajů danému přepravci a s jeho obchodními podmínkami. Podmínky jednotlivých přepravců jsou umístěny na stránkách www.ceskaposta.czwww.ppl.cz.
Úhrada za odebrané zboží
Úhrada za odebrané zboží nebo poskytnuté služby je buď v hotovosti při převzetí zboží (maloobchodní prodej, dobírka) nebo bezhotovostním způsobem, tj. mezibankovním převodem nebo platebními kartami. Platbu lze také provést předem na zálohovou (proforma) fakturu. Pravidelným zákazníkům poskytujeme dodavatelské financování námi dodaného zboží nebo služeb s termínem splatnosti faktur podle dohody. Pro odběr na splatnost je nutné mít uzavřenu Obchodní smlouvu. Při nedodržení požadovaného termínu úhrady si MMPraha, s.r.o. vyhrazuje právo účtovat smluvní pokutu za pozdní platbu ve výši 0,05% z dlužné částky za každý den prodlení platby. Pozdní úhrada může mít za následek mimo jiné zablokování expedice dalších zakázek pro zákazníka. MMPraha, s.r.o. nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za následky spojené se zpožděním dodávek z důvodu nedodržení požadovaného termínu úhrady. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem MMPraha, s.r.o.ZbožíVšechny výrobky nabízené společností MMPraha, s.r.o. jsou vyráběny podle platných předpisů a platných technických norem. Na veškeré zboží podléhající zákonu 22/97 Sb. bylo vydáno prohlášení o shodě.
Záruční doba
Na veškeré zboží je záruka 24 měsíců. Podmínky reklamací se řídí "Reklamačním řádem". Reklamace zboží upraveného podle přání spotřebitele se řídí § 53, odst. 8 Občanského zákoníku.Vrácení penězPři tzv. " fyzicky bezkontaktním způsobu dodání" se řídíme zákonem 367/2000 Sb. Takto dodané zboží můžete do 14 dnů od obdržení vrátit v původním obalu, nepoužité, kompletní a v původním balení.SouhlasVystavením objednávky zákazníkem nebo podpisem obchodní smlouvy na dodávku zboží od společnosti MMPraha, s.r.o., vyslovuje zákazník svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami. Výhrady k těmto obchodním podmínkám je nutno předem s MMPraha, s.r.o. projednat. MMPraha, s.r.o. se zavazuje, že se všemi poskytnutými údaji o zákaznících zachází v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.